#EVDEKAL

 

ÖĞRENCİ GİRİŞİ

 

Palme Mobil üyeliğinle sisteme giriş yapabilir, üyeliğin yoksa “Kayıt Ol” a tıklayarak üye olabilirsin.

Webden Çözmek İçin

“Sınavı Başla” butonuna tıklayarak denemeye hemen başla.

PDF’i İndirerek Çözmek İçin

“İndir” butonuyla PDF’i indirerek bitiş tarihine kadar dilediğin zaman çöz.

Denemeyi tamamladığında Palme Mobil’den cevaplarını kaydet.

Sınavın bittiğinde deneme sonuçlarına anında ulaşabilirsin.

Denemenin bitiş tarihinden sonra detaylı sınav analizini inceleyebilir, Türkiye geneli başarı puanını ve sıralamanı görebilirsin.

Ayrıca takıldığın soruların video çözümlerine, Palme Dijital'den ya da Palme Mobil'den ulaşabilirsin.

KURUM GİRİŞİ

 

Formu doldurduktan sonra "Okul Yöneticisi Olarak Kayıt Ol" kutusunu işaretleyin. Telefon numaranızı girin ve görev yeri belgenizi ekledikten sonra kayıt ol butonuna basın. Tarafınıza iletilecek onay mailinin ardından mail adresiniz ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.

“Kurum Yönetimi” bölümünden kurumunuzda görev yapan öğretmenlerinizi sisteme ekleyerek öğrenci bilgilerine ve sınav sonuçlarına ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

“Kurum Yönetimi” bölümünden “Öğrenciler” sekmesine tıklayarak, öğrencilerinizi sisteme topluca veya tek tek kaydedebilirsiniz.

Toplu kayıt için öğrenci bilgilerinden oluşan Excel dosyasını sisteme ekleyebilirsiniz. Öğrencilerin kullanıcı adı ve parola bilgilerini kendilerine ileterek sisteme girmelerini sağlayabilirsiniz.

“Sınav Sonuçları” bölümünden sisteme kaydettiğiniz tüm öğrencilerinizin sınav sonuçlarına ve konu-kazanım analizlerine ulaşabilir, sınıf, kurum ve Türkiye geneli sıralamasını görüntüleyebilir, tüm verileri Excel dokümanı olarak kaydedebilirsiniz.

ONLINE DENEME TARİHLERİ